Зеленський та Трамп "знайдуть між собою хімію" під час майбутньої зустрічі, - Чалий


Зустріч президентів, скоріш за все, відбудеться у серпні-вересні

Про це посол України в США Валерій Чалий розповів в інтерв’ю "Голос Америки", передає УНІАН. Об этом сообщает vsesmi.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Питання полягає в наступному — ні президентству Зеленського, ні Україні, ні Сполученим Штатам не потрібна картинка. Просто картинка між двома президентами. Вони між собою знайдуть хімію. Вони вже в телефонних розмовах між собою знайшли цю хімію стосунків", — розповів Чалий.

Він зазначив, що вже цього тижня до Вашингтона поїдуть представники Зеленського, аби з українськими дипломатами готувати цей візит.

"Інша справа — яким буде зміст. Ця зустріч закладає подальші кроки, принаймні роботи нашої як посольства, на рік вперед. І тому ми працюємо над цим. Не тільки ми. Зараз будуть — цього тижня ви побачите — приїдуть представники президента Зеленського, і ми спільно будемо тут працювати, щоб визначити дати візиту і його зміст. Я думаю, це питання наступних місяців. Думаю, серпень-вересень. Думаю, в цей час візит має бути повністю підготовлений", — додав посол.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/zelenskyy_ta_tramp_quotznaydut_mizh_soboyu_khimiyuquot_pid_chas_maybutnoyi_zustrichi_chalyy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя